MANICURE HYBRYDOWY - skuteczny sposób na piękne dłonie

 

Paznokcie hybrydowe to doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety, która marzy o pięknych i zadbanych dłoniach oraz idealnych paznokciach, które dodają sex appealu i śmiałości w kontaktach z otoczeniem. Dowiedz się, czym są paznokcie hybrydowe i dlaczego warto je wypróbować!

 

Co to jest manicure hybrydowy?

 

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.

 

Paznokcie hybrydowe - ważne fakty

 

Oto kilka faktów na temat manicure'u hybrydowego, które musisz poznać, zanim podejmiesz decyzję:

.

• Paznokcie wykonywane metodą hybrydową są bardzo trwałe. Można więc zapomnieć o odpryskach i nietrwałych lakierach.

 

• Efekt utrzymuje się do trzech tygodni. Po tym okresie manicure hybrydowy trzeba wykonać ponownie.

 

• Metoda hybrydowa zakłada pracę na naturalnej płytce paznokcia, dzięki temu paznokieć nie jest uszkadzany.

 

• Nie ma możliwości przedłużenia paznokcia, co uważane jest za największą wadę manicure hybrydowego.

 

• Na lakierze hybrydowym można umieścić jedynie bardzo delikatne zdobienia.

 

• Zmywanie manicure hybrydowego jest możliwe tylko poprzez zastosowanie specjalnego zmywacza na bazie acetonu.

 

• Paznokcie hybrydowe mają ładny i naturalny wygląd, a dodatkowo są błyszczące, znacznie bardziej niż w przypadku klasycznego manicure.

 

• Zabieg nie wymaga posiadania długich paznokci. Manicure hybrydowy świetnie wygląda zarówno na długich, jak i na krótkich paznokciach.

 

• Można go powtarzać tak często, jak się chce, bo zabieg nie osłabia płytki paznokcia.

 

 

 

 

 

PEDICURE FREZARKOWY

 

Pedicure frezarkowy jest zabiegiem, który polega na skróceniu paznokci i usunięciu obumarłego naskórka za pomocą frezarki. Przebiega on z użyciem preparatów, mających za zadanie zmiękczyć naskórek. Zapewni nam zadbane i zdrowe stopy. To bezpieczny i komfortowy zabieg.

 

Jak wygląda pedicure frezarkowy?

Zabieg rozpoczynamy od dokładnego zdezynfekowania stóp. Następnie skracana jest płytka paznokcia i usuwany obumarły naskórek wokół paznokci, przy pomocy frezarki. Tak samo usuwany jest zrogowaciały naskórek na stopach. Stosowany jest także peeling i balsam, który poprawi stan skóry na stopach. Działa regenerująco i nawilżająco. Na koniec wykonywany jest delikatny masaż stóp. Paznokcie są odtłuszczane, a następnie malowane lakierem, tak jak zażyczy sobie klientka.

 

Kiedy go stosować?

Zaleca się go osobom, które mają zrogowaciały i pękający naskórek, tendencje do wrastania paznokci, jeżeli płytka jest w złej kondycji, łamie się i rozdwaja. Ten zabieg dobrze robi na nadmierną potliwość stóp. To świetna propozycja dla wszystkich pań, które chcą mieć je odpowiednio wypielęgnowane i zadbane.

 

Pedicure frezarkowy – efekty

Likwidowane są wszelkie niedoskonałości na naszych stopach, usuwany jest martwy naskórek. Poprawia się stan naszych paznokci, stają się mocne i odzyskują naturalny połysk. Skóra na naszych stopach będzie gładka i nawilżona.