PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW METODĄ KERATYNOWĄ

 

Metoda Keratynowa - w pełni bezpieczna metoda przedłużania włosów, wykorzystująca najwyższej jakości włosy naturalne. Metoda ta daje szerokie możliwości doboru długości, gęstości, rozmieszczenia i doboru kolorystycznego przedłużonych włosów. Możemy osiągać następujące rezultaty:

 

- przedłużenie grzywki

- przedłużenie boków celem zmiany formy fryzury

- przedłużenie włosów na karku, potylicy i skroniach celem ekstremalnego wydłużenia długości   włosów.

 

Po zabiegu przedłużania włosów metodą keratynową, włosy będą zachowywały się i wyglądały bardzo naturalnie. Przy odpowiedniej pielęgnacji efekt utrzymuje się od 3 – 6 miesięcy. Dzięki bogatej szacie kolorystycznej jesteśmy w stanie wykonać każdy efekt. Każda usługa poprzedzana jest konsultacją diagnostyczną przy pomocy mikro kamery, dzięki której dokonujemy odpowiedniej diagnozy o stanie zdrowia włosów.

 

Cena jednego pasemka wynosi 6 zł.

 

Włosy firmy HairXtend Poland to marka znana i od lat kojarzona z profesjonalizmem. Stworzona przez kobietę i z myślą o kobietach, powstała w 2004 roku. Łączy w sobie zamiłowanie do piękna i artystyczną kreatywność. To marka stawiająca na jakość i niepowtarzalność, stale podążająca za aktualnymi trendami i wyznaczająca nowe.